“Po ndryshove për të e meriton”/ Banorët flasin me Luizin,

  “Po ndryshove për të e meriton”/ Banorët flasin me Luizin, Kiara: Nëse ai fyen një vajzë këtu mund ta bëjë dhe me mua nesër! Luizi dhe Kiara janë kthyer në...

“Do e bësh pikën e kthesës kur të…

  “Do e bësh pikën e kthesës kur të interesojë”/ Amos debaton me Luizin: Ti ke krijuar situata! Luizi është përfshirë në një debat me Amosin, përsa i përket zënkave që...

Kiara do pijë kafe me Luizin, por me një kusht! Ja cili është

Pasi lexoi letrën e Luizit, Kiara pranoi të pijë një kafe me të nesër në mëngjes. Por, me një kusht. Nuk do t’i flasi më pas kafes, pasi duhet të...

Të gjithë banorët kundër tij, por publiku e shpëtoi të parin! Olta: Je bërë...

  Të gjithë  banorët dhanë emrin e Luizit si personi që duhet të lërë shtëpinë , por Arbana tha se ai është i pari që i shpëtoi eleminimit të sotëm. Qëndrimi...

Kristi: Këtu duhet të bësh si naiv! Olta: Të luaj rolin e budallaqes është...

  Në një bisedë me Oltën, Kristi tha se edhe pse tipa si ata janë në minorancë në shtëpi, zëri i tyre gjithësesi është i fuqishëm. Olta: Kam parë shumë këtu...

“Përse u trembe?”/ Amosi dhe Dea diskutojnë për puthjen mes tyre

  Amosi dhe Dea dhanë puthjen e parë për këtë Big Brother VIP edhe pse në kuadër të një loje ku ata po aktronin një pjesë filmi. Por kjo situatë duket...

“A mund të dalësh jashtë”/ Pse Efi u acarua me Luizin?

  Efi është acaruar me Luizin. Për një moment, Efi i thotë Luizit se ‘ti po e bën gjithë këtë’. Ajo i ka kërkuar atij të dalë jashtë nga dhoma. Më...

Çka po ndodh në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania?

  Çka po ndodh në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania? Mblidhen njerëz, shihen edhe policë Luizi Ejlli po mbështetet nga qindra njerëz edhe pas prime-it të fundit. Në oborrin...

Dea Mishel i drejton thikën Luizit, videoja që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

  Big Brother Vip është kthyer në një nga programet më të shikuara në Shqipëri. Ajo që të gjithë shqetësohen është çështja Luiz Ejlli, nëse këngëtari është sëmurë apo jo, por...

Dy banorët e Big Brother VIP Albania shkëmbejnë puthjen e parë, produksioni nxjerr pamjet

  Amos Zaharia dhe Dea Mishel janë parë si një çift i mundshëm brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Së fundmi kemi të reja nga raporti i tyre. Amos dhe Dea...

Stay connected

0FansLike
- Advertisement -

Latest article

Vdes një 12 vjeçare, u aksidentua teksa po skijonte në Brezovicë

  Një 12-vjeçare është aksidentuar për vdekje teksa ishte duke skijuar në Brezovicë. Ajo ishte rrëzuar duke pësuar lëndime të rënda, të cilat nuk arriti t’i...

Moti në Kosovë

Moti në Kosovë RTKlive Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të shtunën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga shiu dhe...

Osmani e viziton Skenderajn, njërin nga qytetet më të dëmtuara nga vërshimet (VIDEO)

  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka shkuar për vizitë në komunën e Skenderajt. Të parën e shtetit e ka pritur kryetari i kësaj komune, Fadil...