Home Photography

Photography

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Sot ne Këtë Ditë Xhuma u bëra nënë mas 20 vitēve martes!

  Sot u bëra Nane per her te pare pas 20 viteve martes❤️ kush me uron zemra ju gezoft si mua sot! mos dil pah uruar   te shperbleft i madhi...

Bëhuni gati, dimri i vërtetë “vjen” nga kjo ditë (VIDEO)

  “Verë në dimër”, kjo shprehje ndoshta i shkon shumë motit të këtyre ditëve në vend. Kështu qytetarët zor se kanë mundur vitet e kaluara t’i shijojnë kafet në ambiente...

Si po ndryshon Elon Musk atë që shihni në Twitter

Ajo që shihni në informacionet e Twitter-it në llogarinë tuaj po ndryshon. Por si? Pronari i ri i platformës së mediave sociale, Elon Musk, është përpjekur të provojë, duke...

Vjehrrit nga Gjermania ia marrin vizën nuses posa arrijnë në Kosovë, lajmërojnë familjen: ‘Motra...

  Dy mërgimtarë nga Gjermania, një burrë dhe një grua kanë përfunduar në Polici me të ardhur në Kosovë, pasi u denoncuan nga nusja e tyre për dhunë në familje....

Nga nesër me shi, reshje bore në viset malore

  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot me shi në vendin tonë. Parashihet të ketë edhe reshje bore në viset e larta malore. “Sa...

Boxtrade Lands $50 Million In Another New Funding Round

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

A Look at How Social & Mobile Gaming Increase Sales

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Things to Look For in a Financial Trading Platform

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Mobile Marketing and the Future of E-Commerce

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

The Definitive Guide To Marketing Your Business On Instagram

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Stay connected

0FansLike
- Advertisement -

Latest article

Vdes një 12 vjeçare, u aksidentua teksa po skijonte në Brezovicë

  Një 12-vjeçare është aksidentuar për vdekje teksa ishte duke skijuar në Brezovicë. Ajo ishte rrëzuar duke pësuar lëndime të rënda, të cilat nuk arriti t’i...

Moti në Kosovë

Moti në Kosovë RTKlive Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të shtunën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga shiu dhe...

Osmani e viziton Skenderajn, njërin nga qytetet më të dëmtuara nga vërshimet (VIDEO)

  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka shkuar për vizitë në komunën e Skenderajt. Të parën e shtetit e ka pritur kryetari i kësaj komune, Fadil...