Home Authors Posts by Express Aktive

Express Aktive

118 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

0FansLike
- Advertisement -

Latest article

Referendumi në Serbi, T7 raporton nga veriu

  Në shenjë pakënaqësie për mos mbajtjen e referendumit, serbët protestuan të dielën në Mitrovicën Veriore dhe qytete të tjera. Gazetare:Arianitë Zhegrova Po bëhen bashkë te njëra...

“Marre duhet me ju ardh”, Getinjo humb kaq ndjekës pasi publikoi fotografinë e Thaçit...

  “Marre duhet me ju ardh”, Getinjo humb 1000 ndjekës pasi publikoi fotografinë e Thaçit dhe Veselit Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, vazhdon të jetë shumë...

Të pastrehët shpëtohen nga ngricat, bashkia e Tiranës i dërgon në strehëza

  Temperaturat e larta në stinën e dimrit kthehen gati në luftë për mbijetesë për të pastrehët. Nuk janë të pakta rastet kur persona të...