Një person ka dalë jashtë rrugës me veturë, duke u rrokullisur.Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Llaushë të Skenderajt.
Sipas raportit policor, vozitësi dhe pasagjeri kanë pësuar lëndimeve trupore.Forcat e rendit njoftojnë se shkak dyshohet të jetë pakujdesia.Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.

ExpressAktiv

Kallxo.com