Pejë: Babai raporton në polici vdekjen e djalit të tij

Një rast i rëndë ka ndodhur gjatë së shtunës në Pejë.

Një burrë ka raportuar në polici vdekjen e djalit të tij.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, bën të ditur policia përcjell Klankosova.tv

HETIM I VDEKJES

Pejë  31.12.2022 – 07:20. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar vdekjen e djalit të tij, viktimës mashkull kosovar. Njësiti relevante policore dhe një ekip mjekësore kanë dalur në vendngjarjes, ekipi mjekësore ka konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me urdhër të së cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

ExpressAktiv

Klankosova.tv