Foto-ilustrim – Foto: KALLXO.com

Xheneta Murtezaj

Një grua ka njoftuar organet e rendit dje se deri sa ishte duke qëndruar me familjaret e saj në shtëpi, një person ka filluar t’i fyejë dhe ofendojë atë dhe vëllanë e saj.Rasti ka ndodhur në Mitrovicë.
Sipas saj, i dyshuari i ka sulmuar edhe fizikisht.Si pasojë e sulmit dy persona kanë pranuar tretman mjekësor.Policia ka njoftuar se dy të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje.

ExpressAktiv

Kallxo.com