Një grua në Fushë-Kosovë ka raportuar në Polici se ish i fejuari i ka shpërndarë disa fotografi intime te familjarët e saj.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt, thuhet në raportin policor.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur më 6 janar 2023.

ExpressAktiv

Kallxo.com