Xheneta Murtezaj

Një burrë është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe në vazhdimësi ushtronte dhunë psikike ndaj saj dhe familjarëve të tjerë.Rasti ka ndodhur më 5 janar 2022.
Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.Policia po e trajton rastin si dhunë në familje.

ExpressAktiv

Kallxo.com