Një e mitur ka lindur fëmijë dje në Spitalin e Pejës, shkruan Gazeta Express.

Policia e ka intervistuar bashkëjetuesin e saj.

Gjykata i dha vulën e partisë, Berisha deklaratë brenda selisë së PD: Sot …
Më pas kanë nisur hetimet për rastin.

“Pejë, 21.04.2022 – 09:30. Është raportuar se viktima femër kosovare, e mitur, ka lindur një foshnje në spital. I dyshuari, mashkull kosovar, është intervistuar dhe sipas tij është duke bashkëjetuar me viktimën. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në njoftim. /Express/

ExpressAktiv

GazetaExpress