Ka ndërruar jetë në moshë të re, pas një sulmi në kokë(tru) Ardi Berisha nga Vasileva e Drenasit.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

“Sa i dhimbshem ky lajm! Me dhimbje shume te madhe e kuptova se paska nderruar jete ish nxenesi im Ardi Berisha. Ngushellime familjes, shoqerise dhe te gjithe atyre qe e njohen! U prehsh ne Paqe Ardi!”

Ngushëllime Familjes Berisha!

ExpressAktiv

gazetaexpress