Donald Veshaj, ka reaguar pas tërmetit të ndodhur mbrëmë.

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.7 ballë ka goditur mbrëmjen e të premtes Ballkanin, ku lëkundjet janë ndjerë në disa shtete, përfshirë edhe vendin tonë.

Disa prej vipave shqiptarë kanë reaguar nëpërmjet ‘InstaStoryt’ e tyre në lidhje me lëkundjet e forta që u ndjenë edhe në Tiranë.

Midis tyre ishte dhe aktori i humorit, Donald Veshaj i cili bëri një batutë duke shkruajtur “Le të fillojnë telefonatat: A e ndjeve tërmetin?”

E teksa Donaldi improvizon duke bërë mimika të një fytyre të trishtuar poshtë videos ka shkruar: “Mendimi im i parë pas tërmetit. Të pres në autostradë sonte!”.

 

Mirëpo mesa duket fansat mendojnë se këtë thirrje aktori mund t’ia ketë bërë ish-partneres së tij, Bora Zemanit pasi në sektorin e komenteve të gjithë i bëjnë thirrje moderatores të shkojë tek ai.

ExpressAktiv

jeta-online.info