Donaldi pranon publikisht se kënga e tij e fundit ishte dedikim për Borën

  Dy aktorët e njohur të humorit, Donald dhe Romeo Veshaj, kanë debutuar mbrëmë (e premte) me emisionin e tyre më të ri “Më lër të flas”. Mes shumë shakave dhe...

Donaldi i dërgon sërish Borës sinjale të tërthorta

  Donald Veshaj ish – banori i BBV-së dhe moderatorja Bora Zemani vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes edhe pse lidhjes së tyre i kanë dhënë fund. Kohëve të fundit...

Bora imiton Elvana Gjatën

  Bora Zemani dhe Elvana Gjata janë shumë të ngjajshme, duken sikur të jenë motra.   Ngjajshëmria e tyre u komenua shumë në media, sidomos kur shkoi Efi në “Pëputhen”, pasi edhe...

Konkurrentja kosovare ‘kapet keq’ me Arjan Konomin, ja qka ndodhi

Konkurrentja kosovare ‘kapet keq’ me Arjan Konomin, largohet nga studio Alesja dhe Laureta u përballën mbrëmë me njëra-tjetrën. Sipas Lauretës, Alesja “i përdor” djemtë e programit. Në deklaratën e saj ndërhyri...

Pasi i dedikoi këngën e parë Borës tani Donaldi i dedikon këngë Trixës

  Donald Veshaj, Beatrixa Ramosaj dhe Bora Zemani janë tre emrat qe hasim kudo, ndonëse së fundmi aktori ka lajmëruar se do të publikojë një këngë të re, ndjekësit kanë...

Bëhen bashkë yjet e “Big Brother VIP”, brenda festës së ditëlindjes luksoze të…

Bëhen bashkë yjet e “Big Brother VIP”, brenda festës së ditëlindjes luksoze të Big Mamës Ditën e djeshme më 1 Mars, këngëtarja shqiptare, Besiana Kasumi e njohur për publikun si...

Iliri i habitur nga “qëndrimi” i Donaldit: “Më tha që e meritoje fitoren”

  Me përfundimin e “Big Brother VIP Albania” të gjithë banorët kanë bërë daljet e tyre të para televizive dhe intervistat e ndryshme ku kanë folur mbi eksperiencën e tyre...

Iliri thotë se Donaldi do të kishte fituar po të mos mbyllte marrëdhënien me...

  Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar sot në një intervistë në “Top Albania Radio”, ku ndër të tjera ka komentuar lojën e konkurrentit të...

Paralajmërohen protesta në Kosovë/

  Paralajmërohen protesta në Kosovë/ Në pritje të ligjit të pagave, në mars dalin mjekët dhe mësuesit Ngecja në hartimin e Ligjit të Pagave do të nxjerrë në protesta punëtorët e...

Alesja la keq Albin, Bledi hakmerret

  Alesja la keq Albin, Bledi hakmerret dhe e braktis në takim – Përputhen, 23 Shkurt 2022 Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të...

Stay connected

0FansLike
- Advertisement -

Latest article

Rezultatet preliminare në Fakultetin Ekonomik për afatin e parë të konkursit në studime themelore-baqelor...

Për te shikuar rezultatet e provimit pranues sipas programeve kliko këtu   Shënim: - Kandidatët e pakënaqur me vlerësimin  mund të paraqesin  Ankesë  në Fakultetin Ekonomik, më së...

Rezultatet preliminare të provimit pranues të konkursit për studentë të rinj

Njoftoheni që disa nga njësitë akademike të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" tashmë kanë shpallur rezultatet preliminare të provimit pranues të konkursit për pranimin...

Lista e kandidatëve për provim pranues në Fakultetin e Mjekesisë për vitin akademik 2022/23

  Provimi mbahet me daten 23.07.2022 ne ora 9:00   Legjenda e sallave 2022-2023 Mjekesi e pergjithshme Stomatologji Farmaci Fizioterapi Infermieri ExpressAktiv mjekesia.uni-pr.edu/