Halimi (LDK): Konkursi i KEK-ut aferë super “pronto” e Vetëvendosjes

  Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur një konferencë për media. Zëdhënësja e kësaj partie Sibel Halimi, kritikoi Lëvizjen Vetëvendosje për emërimin e militantëve në bordet e ndërmarrjeve publike. Halimi tha se...

Kurti tregon se sa asete do t’i merren AKP-së për t’i bartur në Fondin...

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti bashkë me Ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli dhe Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, kanë vizituar sot Agjencinë Kosovare të Privatizimit. Sipas njoftimit...

Geeky Gadgets Deals Of The Week

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Grain Audio OEHP On-Ear Headphones, Save 25%

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

10 Outfits Inspired by Famous Works of Art

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Ben Affleck and Jennifer Garner at Farmers Market in LA

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Boxtrade Lands $50 Million In Another New Funding Round

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

A Look at How Social & Mobile Gaming Increase Sales

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Things to Look For in a Financial Trading Platform

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Mobile Marketing and the Future of E-Commerce

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt it was in the presence...

Stay connected

0FansLike
- Advertisement -

Latest article