Bora Zemani është një ndër moderatoret me të dashura për publikun shqiptarë e cila është zgjedhur edhe moderatorja e vitit 2021.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj si dhe nga puna, shkruan “Kosovarja”.

Prezentuesja e “Për’puthen”, ka treguar se sot ka një ditë të veçantë pasi ajo ka ditëlindjen.

Ajo ka ripostuar disa video me shoqërinë e saj ku shfaqë momente nga festa e saj e që ka ndodhur në orët e para të mbrëmshme pasi është shënuar data 9 janar.

 

Bukuroshja zeshkane sot mbush 30 vite edhe pse në imazhe si dhe në prezentim duket shumë vite më e re e që dallohe për kujdesin e veçantë e që duket gjithnjë e veçantë në skenë.

ExpressAktiv

kosovarja-ks.com