Katër persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident komunikacioni që ka ndodhur sonte në Pejë. Njëri prej tyre ka pësuar lëndime më të rënda.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

 

“Ata na urrejnë sepse e hanë bukën tonë”, Vulinin e bën nervoz takimi i Ku…
“Sonte, rreth orës 21:21 në hyrje të Pejës te Dogana ka ndodhur një aksident, ku janë përfshirë dy vetura. Katër persona kanë pësuar lëndime dhe janë duke u trajtuar në emergjencën e Spitalit të Pejës, njëri prej tyre ka lëndime më të rënda”, ka thënë Gashi.

Ai tutje ka treguar se njësiti i policisë ka dalë në vend ngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

ExpressAktiv

GazetaExpress